Enpara.com’dan yeni müşterilere özel %0 faizli 10.000 TL kredi fırsatı! Hemen incele

Enpara

Sözleşmesinin ilk maddesinde “ömür boyu kredi kartı kullanım masrafı almayacağını”, sözleşmesinin 7. maddesinde “EFT/FAST/havale ve fatura ödeme gibi günlük işlemler için hiçbir zaman ücret almayacağını” açıkça belirten Enpara.com; tam da sloganlarındaki gibi “Bankadan Güzeli” olup, kısa süre içerisinde ülke çapında insanların gönlünde taht kurmayı başardı.
Enpara.com şimdi de, henüz Enpara.com müşterisi olmayan kişiler için çok avantajlı bir fırsat sunuyor.
Enpara.com’un sadece yeni müşterilere özel, %0 faiz oranlı, 6 ay vadeli tam 10.000 TL kredi fırsatından yararlanmak için, aşağıdaki Hemen Başvur butonuna tıklamanız yeterli!

Enpara.com'da Yeni Müşterilere Özel %0 Faizli Kredi

Enpara Hemen Başvur, Fırsatı Yakala!

Enpara.com

Anında müşterisi ol!

En Popüler İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

Enpara.com (Enpara) ihtiyaç kredisi için en çok tercih edilen miktar ve vadeleri sizin için listeledik. En popüler krediler için size uygun vade ve miktarı seçerek hesaplama yapabilir veya direkt başvuru için ilerleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıfır faizli kredi, bankalar tarafından verilen, faiz olanı %0 olan bir ihtiyaç kredisi türüdür. Bu kredi türü, insanların nakit ihtiyaçlarını karşılaması için güzel bir fırsattır. Faizsiz kredi, diğer kredi türlerine göre %0 faiz oranı uygulandığı için ödeme konusunda daha çok kolaylık sağlar.
Bankalar genelde yeni müşterilerine faizsiz kredi kampanyasını sunarlar. 0 faizli kredi kullanmak isteyen kişiler, bu fırsatı sunan bankalara müracaat etmelidir. Bankalar, faizsiz krediye başvuran kişilerin kredi kullanım amaçlarını, gelir durumlarını ve kredi notunu inceler. Eğer uygun görürlerse faizsiz krediden yararlanma hakkını kişilere verirler.

Enpara’lı olmanın saymakla bitmeyecek avantajlarından bazıları şunlardır:

● Enpara.com tamamıyla bir internet bankacılığı olduğu için şubeleri yoktur. Hiçbir işleminiz için şubelere çağrılma ve uzun kuyruklarda sıra bekleme gibi dezavanjlarınız yoktur. Her zaman her işleminizi telefondan hallediyor olacaksınız.

● Birçok bankanın ATM’sini ek ücret ödemeden kullanabileceksiniz.

● Enpara.com kredi kartınız için ömür boyu asla kullanım ücreti ödemeyeceksiniz.

● Mevduat hesaplarınız için her zaman yüksek faiz kazanacaksınız.

● EFT/FAST/havale ya da fatura ödeme gibi günlük standart bankacılık işlemlerinin hiçbiri için asla ücret ödemeyeceksiniz.

● Düşük faizli, makul faizli krediler kullanabileceksiniz.

Faizsiz kredi alabilmek için bazı koşulları karşılamanız gerekmektedir. Bunlar şunlardır:

● Düzenli ve ispatlanabilir bir gelire sahip olunması

● Güncel kredi notunuzun yeterli olması

Bu şartları sağladığınız takdirde Enpara faizsiz kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalardan sıfır faizli kredi alabilmek için gereken koşullar farklılık gösterebilir, her banka kendi kriterlerini kendisi belirlemektedir.

Hemen Başvur üzerinden Enpara.com müşterisi olup Enpara faizsiz kredisinden yararlanabilirsiniz. Müşteri olduktan sonra, bankanın koşullarına uyum sağlıyorsanız başvurunuz onaylanır ve krediniz hesabınıza yatırılır.

Enpara sıfır faizli ihtiyaç kredisinin en büyük avantajı %0 faiz oranına sahip olmasıdır. Bu faiz oranı ile müşteriler kredilerini ödeme aşamasında çok daha rahat ederler. Ayrıca faizsiz ihtiyaç kredileri genellikle diğer kredi türlerine oranla daha düşük kredi tutarlarında geçerli olduğu için bankaların başvuruyu değerlendirme aşamaları daha hızlı, esnek ve kolay gerçekleşmektedir.

Enpara.com'un hiçbir zaman fiziksel şubeleri olmayacağı için şube masrafları (dosya, kağıt, temizlik, kira, su, doğalgaz, çay-kahve gibi) bulunmamaktadır. Enpara.com, sağladığı bu maliyet avantajlarını; müşterilerinin mevduatlarına daha yüksek faiz vererek, çektikleri kredilere çok daha düşük faizler uygulayarak ve kart kullanımları, günlük bankacılık işlemleri için hiçbir ücret talep etmeyerek değerlendireceğinin garantisini müşterilerine beyan etmektedir.

Digital Onboarding (DOB) diğer adıyla Uzaktan Müşteri Edinimi, bir bankanın müşterisi olabilmek için banka şubesine gitme, sayfalarca sözleşme okuma ve çok fazla sayıda ıslak imza atma gibi fiziksel işlem zorunluluklarını ortadan kaldıran bir sistemdir.
Uzaktan Müşteri Edinimi sistemi ile müşteriler, bir banka hesabı açmak için internet sitesi ya da mobil uygulama kullanırlar. Bu sistem hem bankaların hem de müşterilerin işlerini kolaylaştırır ve vakit tasarrufu sağlar.
Digital Onboarding (DOB) sürecinde müşteriler, kimlik bilgilerini ve belgelerini elektronik ortamda bankalara gönderirler. Bankalar bu bilgileri kontrolden geçirir ve müşterinin kimliğini doğrular.
Uzaktan Müşteri Edinimi konusundaki esaslar “Bankalarca Kullanılacak Uzaktan Kimlik Tespiti Yöntemlerine ve Elektronik Ortamda Sözleşme İlişkisinin Kurulmasına İlişkin Yönetmelik” ile belirlenmiştir.

Uzaktan Müşteri Edinimi (Digital Onboarding) sistemi ile şubeye gitmeden, görüntülü görüşme yaparak hesap açmak için gereken şartlar şunlardır:

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
2. 18 yaşını doldurmuş (reşit) olmak
3. Türkiye’de ikamet etmek
4. Çipli (yeni) kimlik kartına sahip olmak

Digital Onboarding (Uzaktan Müşteri Edinimi) sistemini kullanarak istediğiniz bankanın müşterisi olmak oldukça kolaydır. Görüntülü görüşme ile banka müşterisi olmak için izlenecek adımlar ve işlem sırası aşağıda sıralanmıştır:

1. Müşterisi olmak istediğiniz bankanın mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
2. Uygulamayı açın ve ana ekranda yer alan “Bankanın Müşterisi Olmak İstiyorum” ya da benzeri bir mesaj içeren butona tıklayın.
3. Telefonunuzdaki NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliğini aktif hale getirin.
4. Butona tıkladıktan sonra açılan formda sizden istenilen bilgileri girin ve Türkiye Cumhuriyeti çipli kimlik kartınızı yönlendirmelere uygun olacak şekilde okutun.
5. Doğrulama işlemi gerçekleştikten sonra başvurduğunuz bankanın müşteri temsilcisi sizinle görüntülü olarak iletişime geçecektir.
6. Görüntülü görüşme esnasında yüzünüzün tamamen görünmesi gerektiği için maske ve gözlük benzeri aksesuarları çıkarmanız gerekecektir.
7. Müşteri temsilcisi kimliğinizin tespitini sağladıktan sonra sizden bazı onaylar isteyecektir. Onayları vermeniz durumunda ilgili bankada adınıza hesap açılmış olacaktır.

Tüm bu işlemler sonrasında genellikle ilgili banka sözleşmenizi kurye ile yollar ve sizin sadece teslim aldığınıza dair imza atmanız gerekir. Bazı bankalar, hesabınızı sözleşme tesliminden sonra aktif edebilmektedir.

Başvurduğunuz banka tüm işlemlerin sonucunda size bir vadesiz mevduat hesabı açmış olur. Döviz, altın ya da vadeli hesap açmak isterseniz internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz.

Görüntülü görüşme ile hesap açma işleminizin zorlaşıp uzamaması için aşağıdaki durumlara dikkat etmelisiniz:

● Telefonunuza indirdiğiniz banka uygulamasının adı ve logosu dışında mutlaka uygulamanın yayıncısına dikkat etmelisiniz. Yayıncı, ilgili bankaya ait olmalıdır. Sahte uygulamalara dikkat edilmelidir.
● Telefonunuzdaki NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliğini nereden ve nasıl aktif edeceğinizi görüşme başlamadan önce öğrenmeniz işlemleri hızlandıracaktır.
● Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız hasarlı olmamalıdır ve üzerindeki yazılar net bir şekilde okunabilir olmalıdır.
● Görüntülü görüşmeyi yapacağınız ortam sessiz, sakin ve aydınlık olmalıdır.
● Görüntülü görüşmeyi bankanızın belirlediği saatler arasında gerçekleştirmelisiniz.
● Kamera karşısında tanınmanızı engelleyecek maske, gözlük gibi aksesuarları çıkarmanız gerekmektedir.
● Telefonunuzun ön ve arka kameraları sorunsuz bir şekilde çalışıyor olmalıdır.
● İnternet bağlantınız ve görüntü-ses kaliteniz yeterli düzeyde olmalıdır.
● Müşteri temsilcinizin sizden talep ettiği süre boyunca kameranız açık olmalıdır. Görüşme ortasında kameranızı kapatmamalısınız.
● Görüşme öncesinde başka bir banka hesabınızda bakiye bulundurmalısınız. Çünkü bazı bankalar hesap açma sürecinde, yeni açacağınız hesaba, başka banka hesabından para transferi yapmanızı talep edebilmektedir.
● Görüşmeden önceki başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmalısınız.
● Müşteri temsilcisinin size yönelttiği soruları doğru ve net bir sesle cevap vermelisiniz.
● Görüşme esnasında yardım almak için bile olsa üçüncü kişiye izin verilmez. Bu yüzden mutlaka yalnız olmalısınız. Yardım almak istediğiniz soruları müşteri temsilcisine yöneltmelisiniz.