Enpara.com’dan yeni müşterilere özel %0 faizli 10.000 TL kredi fırsatı! Hemen incele

Hemen Başvur - Koşullar ve Gizlilik

HEMENBAŞVUR KULLANIM KOŞULLARI

Hemenbasvur.com alan adlı web sitesi Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bul. Perla Vista Sitesi Perla Vista Blok No:1/a İç Kapı No: 27 Beylikdüzü /İstanbul adresinde mukim Marketin Sanal Mağazacılık ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait olup her türlü telif ve fikri sinai mülkiyet hakkı saklıdır.

İşbu Kullanım Koşulları Metni’nin kabulü web sitemizde sunulan hizmetlerin kullanımı için ön koşul olup verilen hizmetlere işbu metnin onaylanması halinde kullanıcı tarafından erişim sağlanacaktır. 

Web sitemizin amacı bankaların anlık faiz oranlarını karşılaştırarak kullanıcının seçim yapmasını kolaylaştırmak ve onu ilgili banka linkine yönlendirmektirVereceğimiz hizmetler genişledikçe işbu kullanım koşullarını da siz kullanıcılarımız için güncelleyeceğiz.

Verdiğimiz hizmet kapsamında kişisel verilerinizden sadece IP adresini mevzuattan doğan zorunluluklar doğrultusunda ve kullanıcı adı veya e-posta ile kullanıcı isim-soyadı, telefon numarası, konum, doğum tarihi ve cinsiyeti ise çerez politikamız doğrultusunda işlemekteyiz. Web sitemizi kullanarak işbu kişisel verilerin kullanılmasına onay vermiş olmaktasınız. 

Konu hakkında detaylı bilgi için sitemizde yer alan Kişisel Veri Müşteri Aydınlatma Metni’ni ziyaret edebilirsiniz.